قهوه فروش ها!!!!
این را تمام قهوه فروش ها(coffee market) می دانند که تامین بموقع اقلام مغازه و انبار گردانی مغازه قهوه فروشی بخاطر تنوع بالای اجناس داخل مغازه، کار نسبتا دشواری است.
_ در این بین یکی از وظایف قهوه فروش به عنوان یک فروشنده ی تخصصی، به روز شدن اطلاعات و آگاهی در مورد این دانه های اعجاب انگیز و متد های دم آوری جدید و عصاره گیری بهتر، الزامی میباشد. علم این صنعت در سال های اخیر دستاورد های بسیار زیادی داشته و به طور کلی کمک شایانی به بالا بردن سطح کیفی این صنعت کرده و متدهای دم آوری و عصاره گیری جدید و حتی جابجا شدن بعضی از تعریف های ثابت سازمان جهانی قهوه (sca)، نمایانگر گستردگی و پیچیدگی صنعت قهوه است.
_ هیچ وقت یک متد دم آوری بخصوص یا یک‌ درجه ی بخصوص برای آسیاب کردن قهوه ها یا یک نوع درجه و پروفایل رُست (برشته کاری) برای تمامی دانه ها و شیوه های عصاره گیری صدق نمی کند که بتوانیم یک فنجان یا یک شات ایده آل را ارائه دهیم.
تحقیق و امتحان متد های دم آوری و عصاره گیری جزء وظایف همیشگی یک قهوه فروش است که دانه های زیادی را امتحان و بررسی کند تا بالاخره بتواند تصمیم بگیرد که آن قهوه را در مغازه ی خود اضافه نماید.

یک مغازه ی قهوه فروشی بغیر از داشتن محیط و دکوراسیون دلنیشن ،برخورد عالی و مطبوع با مشتری و تامین اقلام جانبی باید برای تهیه ی هسته ی مرکزی مغازه ی خود یعنی دانه قهوه جدیت کامل را بخرج دهد و با وسواس بسیار قهوه هایی با کیفیت عالی را تامین کند، (همچنین باید در نظر داشته باشد که تعداد زیاد دانه ها باعث سر در گمی مشتری در خرید و استفاده دانه ها می شود).
پیرو همین موضوع با توجه به تنوع بالای قهوه ها باید در نظر داشته باشید که نهایتا چند نوع قهوه را در سیلوهای خود جای دهید و با توجه به تجربه ای که دارید بهترین ها را برای متد های عصاره گیری خود و فروش تهیه کنید و در طی فصل های مختلف سعی کنید یک یا دونوع از قهوه هایی را که دارید با قهوه های دیگر جایگزین کنید. این امر فرصت تجربه به مشتریان وفادارتان را می دهد و مغازه ی شما همیشه جذاب و هیجان انگیز باقی خواهد ماند.
_ سعی کنید با توجه به ذائقه ی محیط جغرافیایی خود قهوه ها را تهیه کنید و این را هم بدانید که شما نقش بسزایی در بهتر جا انداختن متد دم آوری و درجه ی برشتگی (رُست) قهوه دارید برای مثال: ذائقه ی منطقه ی جغرافیایی شما این را می پسندد که قهوه فقط باید خیلی تلخ و با درجه ی برشته کاری (رُست) بالا و حتما هم از گونه های روبوستا باشد در صورتیکه شما با اطلاع از اینکه، قهوه هایی با درجه ی برشته کاری (رُست) بالا چیزی جز کربن و طعم خاکستر برای ارائه ندارد ولی قهوه هایی با درجه ی برشته کاری پایین و متوسط می تواند دارای طعم یاد های عالی و تجربه ی بینظیر برای آن ها باشد، می توانید با مهارت خود در عصاره گیری مشتریان را به استفاده از قهوه هایی با درجه ی برشته کاری مختلف و استفاده ی ابزارهای دم آوری متفاوت ترغیب کنید.
_ همیشه یادتان باشد داشتن مهارت کافی در عصاره گیری و اطلاعات بروز در مورد قهوه باعث اعتماد مشتری به شما می شود و این اعتماد پایه ی فروش شما میباشد.
انجام چند نکته ی کوچک و هیجان انگیز باعث می شود از دایره ی فروش خارج نشوید و روز به روز مستحکم تر و قوی تر خدمات خود را به مشتری های قدیمی و مشتریان جدیدی که بواسطه ی کیفیت بالایی که ارائه میدهید، بدست بیاورید.
وظیفه ی شرکت تجارت فرآوری قهوه شید ارائه ی قهوه های تخصصی و تجاری با کیفیت عالی میباشد که در بهترین حالت ممکن خصایص بالقوه ی آنها را به خصایص بالفعل تبدیل کرده،بلکه بتوانیم گوشه ای از این صنعت بزرگ را گرفته باشیم .

کیفیت بی انتهاست….

admin2
در تاریخ:28 جولای 2019
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

개발 지원 대상